Aktualności

Bal karnawałowy pierwszoklasistów

22 stycznia 2018

Jak karnawał to zabawa! 17 stycznia 2018 roku w Klubie Relax w Śremie uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zabawie karnawałowej.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Zwycięstwo Jagody Stępy w Festiwalu Anglojęzycznej Piosenki Noworocznej

16 stycznia 2018

W dniu 16 stycznia 2018 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 I Festiwal Anglojęzycznej Piosenki Noworocznej. Jagoda Stępa z klasy 7a zajęła pierwsze miejsce w kategorii klas IV – VII. Gratulujemy!


Andrea Fischer laureatką Olimpiady Olimpus z języka niemieckiego

12 stycznia 2018

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z Języka Niemieckiego odbyła się 10 stycznia. Andrea Fischer- uczennica klasy 2a- zajęła piąte miejsce w kraju i została laureatką tej olimpiady przedmiotowej. Gratulujemy!


Ostatnie Połowinki gimnazjalistów

12 stycznia 2018

W czwartek 11 stycznia w Gościńcu Żurawiec drugoklasiści wspaniale bawili się na POŁOWINKCH. Jak co roku organizatorem imprezy była Rada Rodziców.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

„Królewna z drewna” w Internetowym Teatrze TV dla Szkół

12 stycznia 2018

Dzięki Internetowemu Teatrowi Telewizji dla Szkół 11 stycznia nasi najmłodsi uczniowie mogli się przenieść do Teatru Lalek Arlekin w Łodzi, który przygotował spektakl pt. "Królewna z drewna".

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jan Abram i Julia Pijacka laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z Języka Angielskiego

11 stycznia 2018

10 stycznia odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z Języka Angielskiego. Z dumą informujemy, że Jan Abram z klasy 7a oraz Julia Pijacka z klasy 2a zostali laureatami Olimpiady Olimpus. Gratulujemy!


Kolędnicy z IV a

10 stycznia 2018

Zwyczaj chodzenia przebierańców opowiadających historię bożonarodzeniową zanika. Już coraz trudniej spotkać postacie kolędników poprzebieranych za pasterzy, zwierzęta, handlarzy, gospodarzy, diabły itp.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

W świątecznym klimacie

10 stycznia 2018

Czas świąt i świątecznych przygotowań mamy już za sobą, Warto jednak wspominać jak najdłużej ten piękny okres.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Coraz bliżej święta…

10 stycznia 2018

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia we wtorkowe przedpołudnie 19 grudnia w bibliotece szkolnej odbyło się "Spotkanie przy choince" dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, zorganizowane przez panią bibliotekarkę.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Grudniowe spotkania najmłodszych uczniów

10 stycznia 2018

W poniedziałek 18 grudnia uczniowie klasy 1c zaprosili swoich rodziców na jasełka oraz spotkanie przy świątecznym stole.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Polub nas na Facebooku