Zwycięstwo Jana Abrama w Gminnym Konkursie Ortograficznym

8 lutego 2018

W poniedziałek 5 lutego w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny, w którym Jan Abram z klasy VIIA zajął pierwsze miejsce!

Andrea Fischer Finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego!

8 lutego 2018

W sobotę 3 lutego w Poznaniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Z dumą informujemy, że Andrea Fischer, uczennica klasy 2a uzyskała tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Alicja Drzewiecka Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego!

8 lutego 2018

W piątek 2 lutego w Poznaniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Z ogromną radością i dumą informujemy, że Alicja Drzewiecka z klasy 2a uzyskała tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Awans Andrei do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

19 grudnia 2017

9 grudnia odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Z dumą informujemy, iż uczennica klasy IIA Andrea Fischer zakwalifikowała się do finału. Andrei serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukces w konkursie "Bądźmy zdrowi"

19 grudnia 2017

Jakub Snuszka z klasy 2b zajął I miejsce w powiatowym etapie Wojewódzkiego Konkursu plastycznego "Bądźmy Zdrowi" organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu.

Paulina i Alicja - laureatkami XII Powiatowego Konkursu Jednego Wiersza

19 grudnia 2017

11 grudnia odbyły się Mikołajki Poetyckie i podsumowanie XII Powiatowego Konkursu Jednego Wiersza.

Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim

18 grudnia 2017

5 grudnia troje uczniów klasy IIIA gimnazjum brało udział w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w Języku Niemieckim pod patronatem Burmistrza Śremu, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbrowie.

Awans Alicji do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

18 grudnia 2017

W piątek 1 grudnia odbył się we Wrześni etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Miło nam poinformować, że Alicja Drzewiecka z klasy 2a zakwalifikowała się do etapu finałowego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Powiatowa Olimpiada Wiedzy o AIDS/HIV

18 grudnia 2017

27 listopada w klubie RELAX odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy o AIDS/HIV. Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Śremie. Do rywalizacji stanęło 12 uczniów z 11 szkół powiatu śremskiego.

Turniej Piłki Siatkowej chłopców

14 grudnia 2017

2 grudnia odbył się w Dolsku I Turniej Piłki Siatkowej chłopców w ramach śremskiej ligi piłki siatkowej na szczeblu powiatowym. Wywalczyliśmy IV miejsce!!! Gratulacje!!!