Andrea Fischer laureatką Olimpiady Olimpus z języka niemieckiego

12 stycznia 2018

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z Języka Niemieckiego odbyła się 10 stycznia. Andrea Fischer- uczennica klasy 2a- zajęła piąte miejsce w kraju i została laureatką tej olimpiady przedmiotowej. Gratulujemy!

Jan Abram i Julia Pijacka laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z Języka Angielskiego

11 stycznia 2018

10 stycznia odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z Języka Angielskiego. Z dumą informujemy, że Jan Abram z klasy 7a oraz Julia Pijacka z klasy 2a zostali laureatami Olimpiady Olimpus. Gratulujemy!

Maciej Grzegorczyk i Jakub Nowak laureatami Olimpiady Olimpus z Matematyki

9 stycznia 2018

9 stycznia odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z Matematyki, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Maciej Grzegorczyk i Jakub Nowak z klasy 3d zostali laureatami Olimpusa z matematyki. Gratulujemy!

Filip Temporale laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z Języka Polskiego

9 stycznia 2018

8 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w się Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z Języka Polskiego. Miło nam poinformować, że uczeń klasy 4a Filip Temporale zajął szóste miejsce w Polsce i tym samym uzyskał tytuł laureata Olimpiady Olimpus z Języka Polskiego. Gratulujemy!

Awans Andrei do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

19 grudnia 2017

9 grudnia odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Z dumą informujemy, iż uczennica klasy IIA Andrea Fischer zakwalifikowała się do finału. Andrei serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukces w konkursie "Bądźmy zdrowi"

19 grudnia 2017

Jakub Snuszka z klasy 2b zajął I miejsce w powiatowym etapie Wojewódzkiego Konkursu plastycznego "Bądźmy Zdrowi" organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu.

Paulina i Alicja - laureatkami XII Powiatowego Konkursu Jednego Wiersza

19 grudnia 2017

11 grudnia odbyły się Mikołajki Poetyckie i podsumowanie XII Powiatowego Konkursu Jednego Wiersza.

Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim

18 grudnia 2017

5 grudnia troje uczniów klasy IIIA gimnazjum brało udział w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w Języku Niemieckim pod patronatem Burmistrza Śremu, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbrowie.

Awans Alicji do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

18 grudnia 2017

W piątek 1 grudnia odbył się we Wrześni etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Miło nam poinformować, że Alicja Drzewiecka z klasy 2a zakwalifikowała się do etapu finałowego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Powiatowa Olimpiada Wiedzy o AIDS/HIV

18 grudnia 2017

27 listopada w klubie RELAX odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy o AIDS/HIV. Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Śremie. Do rywalizacji stanęło 12 uczniów z 11 szkół powiatu śremskiego.