Oferta edukacyjna szkoły w roku szkolnym 2018/2019

7 lutego 2018

Zgodnie z zarządzeniem nr 14/2018 Burmistrza Śremu z dnia 30 stycznia 2018r. w roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów będzie prowadziła nabór do oddziałów klasowych na następujących poziomach:

• kl. I – oddziały ogólne;
  • kl. IV – oddział ogólny;
  • kl. IV – oddział z innowacją z zakresu języka angielskiego (dodatkowa godz. języka angielskiego);
  • kl. IV – klasa sportowa - taniec (dz.)/ piłka koszykowa (chł.) – 10 godz. wychowania fizycznego w tygodniu (4 godz. zajęć ogólnorozwojowych/ 6 godz. zajęć kierunkowych);
  • kl. VII – oddział ogólny;
  • kl. VII – oddział dwujęzyczny (5 godzin języka angielskiego w tygodniu oraz lekcje geografii i edukacji dla bezpieczeństwa w języku angielskim).

Klasy z dodatkowymi godz. zajęć z języka angielskiego oraz klasa sportowa powstaną w zależności od zainteresowania ofertą edukacyjną szkoły.

Zarządzenie nr 14/2018 Burmistrza Śremu z dnia 30 stycznia 2018 r