
Dnia 9 czerwca uczniowie z klas: 1e, 3a, 4a, 5a, 6a, 7e wzięli udział w wycieczce do Kórnika. Był to dzień pełen atrakcji i wrażeń. Spacer promenadą, pyszne lody na rynku, zabawa przy fontannie, następnie zwiedzanie zabytkowych wnętrz Zamku Kórnickiego i poznawanie jego historii, a na koniec rejs statkiem „Biała Dama” po Jeziorze Kórnickim. Wycieczka była bardzo udana i przyniosła wszystkim mnóstwo radości.