Taking too long? Close loading screen.
godlo

Wyszukiwarka

bip
erasmus
etwinning

KALENDARZ ORGANIZACYJNY

kalendarz

Dostępność nauczycieli

Rodzic ma obowiązek zgłoszenia przez dziennik elektroniczny chęci spotkania z nauczycielem z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem oraz określeniem celu spotkania.

Lp.Nazwisko i imięDzień tygodniaGodzina
1.Żaneta BiegunPoniedziałek13:45-14:45
2.Agnieszka BolekCzwartek13:35-14:35
3.Weronika BorowskaŚroda13:45-14:45
4.Ewelina Bagrowska-KapturekŚroda08:50-09:50
5.Dorota BrygierCzwartek14:30-15:30
6.Katarzyna BurligaPoniedziałek16:00-17:00
7.Jowita DrymelPiątek12:35-13:35
8.Tomasz DziasekŚroda16:00-17:00
9.Małgorzata Galant-KopiećŚroda13:40-14:40
10.Izabela GawlińskaPoniedziałek (3 pierwsze poniedziałki w miesiącu)
Czwartek (każdy 4 czwartek w miesiącu)
14:30-15:30
11:50-12:50
11.Magdalena GozdowiakPiątek11:35-12:35
12.Barbara HejnePoniedziałek17:00-18:00
13.Natalia HoffaCzwartek12:35-13:35
14.Julita Jakubiak-MalinowskaWtorek14:00-15:00
15.Wioleta JaneckaWtorek14:30-15:30
16.Magdalena JankowskaŚroda13:45-14:45
17.Marek JuskowiakWtorek12:35-13:35
18.Anna Kaczmarek-PietrzakCzwartek11:50-12:50
19.Żaneta KamińskaPoniedziałek12:35-13:35
20.Karol KasperskiWtorek14:30-15:30
21.Klaudia KierzekŚroda14:30-15:30
22.Hanna KossowskaCzwartek13:35-14:35
23.Marta Kowalska-JankowiakPiątek09:50-10:50
24.Marta LewandowskaPoniedziałek15:25-16:25
25.Olga Loga-WieruszWtorek10:35-11:35
26.Katarzyna LorekPoniedziałek12:35-13:35
27.Barbara Ławro-KubisiakPoniedziałek14:20-15:20
28.Sylwia ŁowickaPiątek09:45-10:45
29.Alina NiemierPoniedziałek17:00-18:00
30.Beata NowackaPoniedziałek14:30-15:30
31.Robert OrłowskiŚroda12:35-13:35
32.Iwona PawlakŚroda11:35-12:35
33.Robert PiaseckiCzwartek15:25-16:25
34.Agnieszka PirógPoniedziałek14:35-15:35
35.Michalina PokrzywniakCzwartek10:35-11:35
36.Ewa PołatyńskaCzwartek14:15-15:15
37.Anna RatajczakWtorek11:40-12:40
38.Robert RogasikCzwartek10:50-11:50
39.Katarzyna SarnowskaPoniedziałek14:40-15:40
40.Krzysztof SobczykŚroda15:25-16:25
41.Małgorzata SosnowskaCzwartek11:35-12:35
42.Małgorzata StanisławskaCzwartek9.45-10.45
43.Maria StaszakPoniedziałek16:30-17:30
44.Aleksandra StępaPoniedziałek12:35-13:35
45.Joanna UlatowskaPoniedziałek10:35-11:35
46.Lucjan WawrzyniakPiątek15:30-16:30
47.Leszek WawrzynowiczPoniedziałek16:30-17:30
48.Kamila Winnicka-TemporalePoniedziałek12:35-13:35
49.Dorota WojnaCzwartek15:30-16:30
50.Karolina WorobiewWtorek13:30-14:30
Skip to content