
Już po raz kolejny uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie GALILEO z języka polskiego. Wszyscy uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą z języka polskiego w zakresie gramatyki oraz znajomością wymaganych lektur, rozwiązując test dostosowany do wieku uczestnika. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
klasa IV:
Agata Kwiręg – laureat
Makar Bakanov – laureat
Nadia Walachowska – wyróżnienie
klasa V:
Julia Wilczkowiak – wyróżnienie
klasa VI:
Adam Kwiręg – laureat
klasa VII:
Mikołaj Czubak – wyróżnienie
klasa VIII:
Szymon Biegun – laureat
Alicja Szulczewska – laureat
Kuba Goluch – laureat
Tymon Kowalski- wyróżnienie
Marcin Jasiński – wyróżnienie
Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów!