Drzwi Otwarte

W środę 6. marca w naszej szkole odbyły się DRZWI OTWARTE. Przyszłych uczniów klas pierwszych i ich rodziców przywitała pani dyrektor Karolina Worobiew, która przedstawiła ofertę edukacyjną naszej placówki. Nauczyciele wraz z młodzieżą zajmowali przedszkolaków przygotowanymi dla nich licznymi atrakcjami.

Dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, językowych i obserwowały doświadczenia. Było też kodowanie na dywanie, zajęcia w sali VR czy zajęcia muzyczne. Zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy, a w sali ze sceną czekało wirtualne studio z green screenem, umożliwiające błyskawiczne przeniesienie się nad morski brzeg, do lasu czy pięknej zamkowej komnaty.

Był też słodki poczęstunek i drobne niespodzianki dla przyszłych uczniów.

Mamy wielką nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą placówką wszystkie dzieci rozpoczną od września naukę właśnie w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia we wrześniu!