
22 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym etapie konkursu matematycznego Kopernicus. Wyłoniono dwoje uczniów, którzy 8 czerwca reprezentowali naszą szkołę w konkursie gminnym.
Z ogromną radością informujemy, że I miejsce w konkursie gminnym zdobyła nasza uczennica Agata Wilczkowiak.
Agacie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Gratulacje kierujemy również do wszystkich uczestników konkursu za zaangażowanie i podjęcia matematycznego wyzwania.