
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów, sprawdzając swoje umiejętności ortograficzne i językowe w rywalizacji z uczestnikami z całej Polski. Z ogromną radością informujemy, że najlepszy wynik w kategorii klas 7-8 osiągnęła Faustyna Wojna, uczennica klasy 8c, która zajęła pierwsze miejsce w kraju! W kategorii klas 4-6 piąte miejsce w kraju zajęła Maja Jankowska, uczennica klasy 6b. Wyróżnienie w konkursie uzyskali Mikołaj Czubak z klasy 7b oraz Adam Kwiręg z klasy 6b i Tobiasz Michałowski, uczeń klasy 4b.
Serdecznie gratulujemy Laureatkom i Wyróżnionym wspaniałych sukcesów!
Brawo!