Taking too long? Close loading screen.
godlo

Wyszukiwarka

bip
erasmus
etwinning

KALENDARZ ORGANIZACYJNY

kalendarz

Opowieść wigilijna

Nauczyciele grający w przedstawieniu

21 i 22 grudnia w naszej szkole był wystawiony spektakl teatralny w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie. Postacie z ,,Opowieści wigilijnej” zagrali aktorzy z 6c i gościnnie uczeń z 5c oraz uczeń z 7a. Wielką niespodzianką okazały się natomiast kreacje aktorskie grane przez nauczycieli, wcielających się w role bohaterów pierwszo- i drugoplanowych. Całość uświetnił zespół muzyczny i soliści, którzy zaśpiewali piękne polskie kolędy. Dziękujemy aktorom i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie oraz obsługę spektaklu, a była to prawdziwa uczta artystyczna. Wszystkim serdecznie gratulujemy występu i życzymy przy tej okazji, byśmy nigdy nie zatracili w życiu tego, co najważniejsze i umieli, jak uczy nas główny bohater Ebenezer Scrooge, cieszyć się i przeżywać radośnie Boże Narodzenie.

Skip to content