
Dnia 2 czerwca uczennice 4 klas wzięły udział w Trójboju Lekkoatletycznym- 1/4 Finału Wojewódzkiego, który odbył się na Stadionie Lekkoatletycznym w Jarocinie.
Po wymagających konkurencjach ( Bieg na 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową) nasza szkoła zajęła wysokie 4 miejsce!
Skład zespołu:
1. Maria Ronke 4e- indywidualnie 3 miejsce w Skoku w dal z wynikiem 3,95m
2. Natalia Wośko 4b
3. Hanna Wypiorczyk 4b
4. Julia Stachowiak 4d
5. Amelia Sójka 4f
Gratulujemy dziewczętom startu i dziękujemy za ogromne zaangażowanie!